Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a torrentről...

Hogyan tudom a torrentről letöltött fájlokat visszahelyezni a gép újrarakása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet h kicsit érthetetlen volt a kérdés, ezért inkább itt kifejtem. Tehát, van egy oldal, ahonnan töltöttem le filmeket, játékokat. Ezek a D meghajtón vannak, és ugyebár seedeli visszafelé. De ha én újrarakom a gépem, ami a C-re megy, akkor a letöltött fájlok megmaradnak, csak nincs benne a torrent progiba, ha felrakom megint. Ezt h lehet visszarakni a programba? Tulajdonképpen nekem mappára lenne szükségem. utorrent 3.1-et használok. Találtam egy olyat, h torrent hozzáadása, de mappát nem tudok visszatölteni, mert csak a "megnyitás" gomb van, és így belelép a mappába. Hogy tudok egy egész mappát visszahelyezni seed állományok közé? A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 17. 10:00
 1/3 Jenci ***** válasza:
Visszahelyezed a "Torrent hozzáadása" gombbal a torrenteket.Csak amikor kihozza az ablakot,ahol megadod a letöltés helyét,felül a "Mentés mint"-nél megkeresed a TÉNYLEGES helyet a D meghajtódon,ahová TÉNYLEGESEN letöltötted azt,amit most seedelni szeretnél.
2011. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Bár lehet h hülye vagyok hozzá, de én nem látok mentés mint fület :S A torrent hozzáadása az megvan, de után hiába megyek bele oda ahol van, nincs ilyen mentéses dolog :(
2011. dec. 17. 10:52
 3/3 Jenci ***** válasza:
Ha rákattintol a torrent hozzáadása gombra,akkor előjön középen egy ablak.Az ablak felső részén van ez a mentés mint dolog.Itt kell kiválasztanod azt amit írtam.Ha nem jön elő ez az ablak,mert telepítéskor bepipáltad,hogy ne hozza fel,akkor meg a már behelyezett torrentet megállítod,jobb egérgomb rá,haladó,letöltés helyének megadása.
2011. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!