Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan xP sp2 telepítő ami...

Van olyan xP sp2 telepítő ami nem kér kódot?

Figyelt kérdés

Leötlöttem win xp sp2 őt kiírtam cd re ha berakom a cd-t kijön a telepítő ablak....

De nem merem rányomni a telepítésre, mert nem volt az oldalon ahonnan letöltöttem kód hozzá


Vagy van olyan win xp sp2 telepítő ami nem kér kódot??

(ilyen licensz kód vagy minek hívják:D)


itt egy kép: [link]


2011. dec. 23. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja vannak olyanok hogy magától megcrackelik magukat, de én ilyen buherát fel nem tennék a gépemre. Aztán ki tudja még milyen kémprogramokat írtak bele...
2011. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia,


Álmos vagyok alig működik az agyam xD (lehet másnapos is)


Egy másolt windows telepítő cd ről másolták át nekem

Szerintem kémprogram nics rajta megbizható forrás:D


Na akkor rakom ujra a gépet:D

2011. dec. 24. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
ne windowsból telepíts hanem bootból
2011. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze az tudom:D


De amúgy mit történne ha akkor telepíteném amikor bennvagyok a gépbe (windowsba?)


Majd megnézem a választ amikor ujralett rakva a gép:D

2011. dec. 24. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem engedné telepíteni, mivel a rendszer nem tudná törölni a futó fájlokat, saját magát. Ezért kell a merevlemez indulása előtt egy másik eszközről elindítani a telepítést, mert így nem tudsz elindulni semmi, és akkor le tudod törölni.
2011. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oks
2011. dec. 24. 00:24
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

1. Nem értem mért pont SP2 kell, amikor már nagyon régóta az SP3 az aktuális javítócsomag?


2. Te magad is megcsinálhatsz így bármilyen letöltött telepítőt. Nem kell emiatt Windows takony pistike edisönöket használnod.

Meg nyitod bármilyen iso szerkesztővel a telepítőt, az I386 mappában létrehozol egy winnt.sif fájlt, aminek a tartalma a következő:

[UserData]

ProductKey=xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx


(Értelem szerűen az x-ek helyére a terméskulcsot írod.) Majd mented a változásokat és kiírod lemezre. Ennyi.

Persze a winnt.sif -be mást is megadhatsz, akár teljesen automatikussá is teheted a telepítést.

2011. dec. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Innen tudsz leszedni taknyolatlan eredeti XP SP3 telepítőt:

[link]

2011. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!