Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopokat tudtok...

Industry93 kérdése:

Milyen laptopokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy laptopot, ami árban nem túl sok, de komolyabb játékokat tudjon vinni. Tudtok valamit ajánlani, vagy egy honlapot, amin keresgélhetek?
2012. jan. 1. 17:38
 1/4 anonim válasza:

[link]

Én is innen vettem a Lenovo Ideapad B570-es típusú laposomat még 1-2 hónapja. Elég megbízhatóak, és szerintem erősebb laposokat is jóval olcsóbban adnak, mint más üzletekben. ;) Sok sikert!

2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tamasoft ***** válasza:

[link]


Viszont: ami árban nem túl sok, az nem alkalmas modern játékokra. Ami futtatja a komoly játékokat, kb 2x, 3x annyi, mint egy olyan laptop, ami "árban nem túl sok". Bár minden nézőpont kérdése. Mennyid van rá?

2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz ezek jók, majd áprilisba kapnék, a mostani gépem már nagyon elavult. 2003-as szóval már rám férne egy új. :)
2012. jan. 1. 20:12
 4/4 tamasoft ***** válasza:
Áprilisig még fog változni, ami azt jelenti, hogy olcsóbb nem lesz, viszont az adott árért várhatóan eggyel jobbat fogsz kapni.
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!