Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsóbb össze rakatni egy...

Olcsóbb össze rakatni egy laptopot, mint venni egy újat?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek vegyek egy használtat, és azt javítsam fel? (újat sajnos nincs lehetőségem vásárolni)
2012. jan. 5. 18:18
 1/9 anonim válasza:
hogyha ugy érted h meg veszed hozá az alkatrészeket és te magad össze rakod akk igen sokkal olcsobb és saját magad tudod választani h mire akarod használni teljsen :) remélem tudtam segiteni :)
2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

használtat semmiféleképpen!

én úgy vok vele, h ink gyűtök mert ha laptopot akarok, akkor már egy újat...

de akk ha ezek közül választhatsz akk javítasd fel

2012. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát az a helyzet, hogy hiába gyűjtök, valamire úgy is kell. Most meg karácsony után, meg a következő fizetésből 250 úgy kb 80 000 Ft-t tudok rákölteni... Én egyébként csak az asztaliakhoz értek, szóval nem én raknám össze, hanem pl üzletben rakatnám össze. Az úgy korrekt?
2012. jan. 5. 18:24
 4/9 anonim válasza:
igen elfeljtetem használtan neeeeee :)
2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hááátha drága neee ha pl van egy barátod h keveseb kér vagy még jobb ingyen akk igen
2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Argloss ***** válasza:

Laptopnál nem nagyon van olyan, hogy általad választott eszközökből összepakolják neked a gépet, amihez választhatsz egy külső héjat... Vannak kész konfigurációk, amiket megvehetsz. Bővíteni többnyire csak a memóriát tudod, meg a merevlemezt cserélni. Jobbakban esetleg videokártyát is cserélhetsz, amit a gép hűtése nem biztos, hogy jó szemmel tud majd nézni...

Egyedien összeállított laptop az nem olcsó mulatság...

2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem használt notebookom is van, régi, de hibátlanul működik. Itt vettem. Külföldről behozottak itt kaphatók:

[link]

2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha rossz az akku, egy használt Dell akkor is megéri, mert hálózatról, töltővel akkor is működik.
2012. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha kevés a memória, tegyél rá Linuxot és nem lesz vele semmi gond. Ez nálam bevált.
2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!