Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet meglévő windows rendszer...

Lehet meglévő windows rendszer alatt variálni a partíciót? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Teszem azt egy darab partícióm van, de miután felraktam a windows-t, meggondoltam magam és szeretnék többet...


Van erre mód? Nyilván a rendszer újrainstallálása nélkül.


2012. jan. 12. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán megoldható, egy partíciót fel lehet osztani többre, teljesen mindegy, hogy azon van-e a rendszer vagy nem.


Szerezz be egy megbízható partícionáló programot.

[link]

Én ezt használom.


Mindenképpen végezz a felosztás előtt egy TELJES lemezellenőrzést, majd utána töredezettségmentesítést! (Sajátgépben jobb egérgomb az egyetlen C partíciódra, tulajdonságok, eszközök ... vagy a saját programjaid ha van erre való.)


Ha Windows 7-ed van, akkor előfordulhat, hogy van egy 100 MB-os rejtett partíciód a lemez elején, ehhez ne nyúlj hozzá. A partíció darabolása rendes töredezettségmentesítés elvégzése után pár perc alatt megvan.

2012. jan. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolom a program a particionálás után eltávolítható a gépről.
2012. jan. 12. 05:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, el.
2012. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!