Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letiltottam a videó kártyámat...

Letiltottam a videó kártyámat és újrainditottam a gépet, a Windows betölt, de utána már nincs kép, de miért?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom igy most visszaállitani, mit tudok vele kezdeni???:SSSS
2012. jan. 12. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem ált vissza.Kellet volna olyat írnia hogy a rendszervisszaálítás sikeresen megtörtént a ????.??.??-es dátumra.
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
semmi ilyen nem volt...
2012. jan. 12. 22:26
 13/14 anonim válasza:
Húzd ki a videó kártyát, a kábelt dugd át az integrált videó kártyába, és próbáld meg úgy bekapcsolni, ha úgy sem működik akkor menj be csökkentett módba és ott próbáld. Lehet, hogy így 3 év távlatából már nem segítek, de azért, ha van másik ember aki ilyen csodálatos dolgot csinál, akkor az meg tudja oldani :D
2015. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De okos vagy!Rakd újra a rendszert!
2016. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!