Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akad meg a film, vagy...

Miért akad meg a film, vagy videó amikor azt éppen lejátszanám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bármilyen filmet, vagy videót néznék a laptopon, film közben meg-meg akad egy nagyon rövid időre (fél másodperc, egy másodperc) olyankor csak búg, vagy berreg, mint amikor elakad, és megy tovább utána. Youtube videóknál is. Mi lehet a baj?


Videókártya: ATI Mobility Radeon HD5470 (512 MB VRAM)


Lehet attól, hogy egy kicsit megfázott a laptopom, mert volt olyan, hogy úgy kapcsoltam be, hogy szobahőmérséklet alatt volt, azaz kintről a hidegről vittem be, és benn bekapcsoltam.



2012. jan. 16. 18:25
 1/4 anonim válasza:
szerintem valamid kevés hozzá vagy szar a film. Próbáld meg máshonnan letölteni azt a filmet.
2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem kevés hozzá semmim, sőt azt se hiszem h driver gond, mert volt amikor ezekkel a driverekkel minden ment jól.


Intel Core i3-350M processzor 2.26Ghz

4GB DDR3 ram

ATI Mobility Radeon HD5470 (512 MB VRAM)


És nem csak egy filmnél csinálja hanem az összesnél. Minden féle filmnél videónál, youtube videóknál, gépen videóknál, szóval mindennnél.

2012. jan. 17. 16:59
 3/4 Golf24 válasza:
Frissítsd a VGA drivert, ha akkor sem jó akkor próbálj meg 1 másik lejátszót pl:VLC !
2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Küldtem privit. Nekem is ugyanez a bajom, ugyanilyen konfiggal.
2014. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!