Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy virtuális 3D-s modellre...

Egy virtuális 3D-s modellre lenne szükségem "Alfa & Omega" című fim főszereplőjéről, Humphrey-ról. Meg lehet szerezni valahonnan?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy a virtuális 3D-modell megosztó oldalak legalább felét végigdaráltam már a keresett farkas 3D-s modellje után, ezért szeretném a segítségeteket kérni.

A fent említett film jellegzetes főszereplőjéről van szó, pontosabban annak modelljéről (hogy ne ismételjem magam...). Egy pl. Autodesk Maya 2012-ben, vagy bármilyen egyéb hasonló programban szemlélhető fájlt keresek.


A filmet a Lionsgate megbízásából az indiai Crest Animations készítette, ha tőlük nem, akkor senkitől sem lehet megszerezni, én mégis kerülném az értelmetlen formális levelezgetést és a hatalmas pénzösszegekkel való dobálózást, inkább abban reménykedek, hogy valamelyikőtök, egy jobban hozzáértő személy megtalálja az áhított objektumot a világhálón...


Tudom, nem kis hülyeséget írtam itt most le, de ha te tényleg tudsz segíteni, légyszíves tedd meg (és csak akkor!!)!


Előre is köszi! :)



2012. jan. 22. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!