Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem vissza a képerny...

Hogyan tegyem vissza a képernyőn lentre a Windows XP-nél a kék csíkot, amin vannak a programok ikonjai, meg a START menű, amely valamely rejtélyes oknál fogva jobb oldara került?

Figyelt kérdés
A hasonló kérdésre adott válasszal nem tudtam mit kezdeni. Nekem a tálca zárolása előtt nincs pipa egyébként sem.
2009. máj. 29. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, közben csak összejött. Nem értem, hogy mit csináltam most másképp, mint eddig, de mindegy.
2009. máj. 29. 18:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ezzel!!!!

Asztalon jobb klikk Tulajdonságok Megjelenítés Speciális itt az Elem alatti listát lenyitod és amit ott találsz azt tudod átszinezni, betűtípust és méretet állíthatsz. Ha kész akkor OK, majd Alkalmaz OK és kész. Ha elrontottál valamit akkor az eredeti színsémát kell kiválasztani és vissza állít mindent.

2009. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ezzel!!!!

Asztalon jobb klikk Tulajdonságok Megjelenítés Speciális itt az Elem alatti listát lenyitod és amit ott találsz azt tudod átszinezni, betűtípust és méretet állíthatsz. Ha kész akkor OK, majd Alkalmaz OK és kész. Ha elrontottál valamit akkor az eredeti színsémát kell kiválasztani és vissza állít mindent.

Oké???

2009. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!