Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy megvásárolt...

Hogyan tudok egy megvásárolt ebookot, amit csak honlap nézetben tudok megtekinteni, kinyomtatni?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy könyvet, és html fájlban érkezett meg, de én ki szeretném nyomtatni az egészet, mert megterhelő így a szememnek az olvasás.

Nyilván sem kijelölni nem tudom, sem pedig a normális nyomtatási paranccsal nyomtatni.

Előre is köszönöm!


2012. jan. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Léteznek konvertáló progik amivel megtudod csinálni PL. [link] és nyomtathatóvá válik

Ennek van online változata is [link] de ez könyv esetében nem biztos hogy segít

2012. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem tűnt volna fel, a weblapok jelentős része html formátumú.

Tehát csak megnyitod a böngésződdel mint ezt a gyakorikérdések lapot és megkeresed a nyomtatás parancsot.

Ott lesz előnézet, és nyomtatási beállítások.

Gyakorlásképpen most fel is nézhetsz a böngésző menüsorába.

2012. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, van egy kis gond. flash formátum és csak böngészővel lehet megnyitni. szóval egyéb ötlet?
2012. jan. 30. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


bocsi, van egy kis gond. flash formátum és csak böngészővel lehet megnyitni. szóval egyéb ötlet?"


Ha csak a böngésző nyitja meg akkor a böngészővel nyomtasd ki.

2012. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ismétlem: NEM engedi úgy nyomtatni, oldalanként kell kattintgatni a nyomtatásra, csak a lap felső felébe nyomtat, alulra meg bal oldalt vastag fekete tintalenyomatot hagy. nem hagy idő és papírpazarlás lenne ezt így kinyomtatni, de a végére se érnék úgy szívja a patront.

próbáltam konvertálni, csak az első oldalt konvertálja, pedig több programmal próbáltam. szóval no idea?

2012. jan. 31. 14:00
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hagy = nem csak
2012. jan. 31. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldd át.
2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!