Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ennek a...

Szerintetek is jó ennek a laptopnak az ár-érték aránya?

Figyelt kérdés

sajnos ezt a szériát nem rég dobták ki, úgyhogy még nemigen találtam véleményeket róla:

[link]


2012. febr. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jó választás,még 40 ezer kb és 2generációs processzorral veszed,azzal jobban jársz hidd el !
2012. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát, az nekem elég sok pénz:S Erre is épp hogy futná:S De azért köszi. Összehasonlítottam más, hasonló árú laptopokkal, és sokkal gyengébbek. Ennek például 4GB a memóriája, Intel Core i7 2960XM processzor van benne (ami szerintem egyáltalán nem rossz). Egyedül a videokártya nem túl erős, de csak túlélem valahogy:)

A legtöbb notebook ebben az árkategóriában 1-2 GB memóriával bír, a processzor is gyengébb, ált. a vidkártya sem igen erősebb. De ez csak az én véleményem, egyáltalán nem vagyok szakértő a témában.

2012. febr. 20. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajjaj, te azt a procit nagyon, de nagyon elnézted :DD Az csak az összehasonlítás :D Elhibázták...

Intel Pentium Dual Core van benne....

2012. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!