Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vagy asztali gép?

Laptop vagy asztali gép?

Figyelt kérdés
Van egy asztali gépem, lassan 4 éve vettem. Akkor az egyik legdurvább konfig volt szerelőm szerint( 14 voltam és azóta se jártam utána, hogy tényleg így van-e) Most nagyjából egy 50-est kéne rászánni és felturbóznánk. Gondolok itt proci csere, ram, alaplap szinte mindent. Kivéve a videokártya. Na mindegy is de azóta barátnőméknél sokat van a kezemben a laptopja és megtetszett nagyon. Gondolkozom, hogy esetleg eladom a gépem és veszek egyet. Ti mit tennétek?
2012. febr. 21. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire használod?
2012. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A jelenlegi gépem játékra lett összerakva de most komolyan érdekelnek a programok pl photoshop, flash pro CS5 stb. Szóval...
2012. febr. 21. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a hordozhatóság, akkor asztali gép.
2012. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, de a kényelme a laptopnak nagyon csábító...
2012. febr. 21. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
játékra és nagyobb rendszerigényű progikra asztali pc-t vegyél!
2012. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy asztali pc kell, csak megerősítésre volt szükségem. Majd ha lesz feles pénzem veszek laptopot.
2012. febr. 21. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz az asztalihoz vezeték nélküli billencset és akkor az öledbe tudod venni. :)
2012. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is most fogok venni egy asztali pc-t habár laptop sem utolsó játékra követelmény hozzá:inteles processzor amd kifújva mint seprűvel a por.

Intelből dual core,i3 vagy i5 i3 vagy i5 jobb lenne ha esetleg i7 akkor mégjobb.

Ram min 4gb

videókártya nvidia geforce gtx550ti vagy mi az.

Vagy ATI RADEON HD6570.

Asztali pc-t is vehetel habár ha avval megrajzolsz valamit photoshopal kimegy az áram kezdheted előről.

Laptopot tudod hordozni.

De nem olcsó a laptop drágább mint az asztali pc de néha 70%eséllyel ha nem gamer re akarod akor odaver sok gépet.

A gép meg többet fogyaszt.

laptopot feltudod tölteni és hordozni.

Nem porosodik annyira betudod rakni a szekénybe

hordozhatod is

Megmondom őszintén most is notebookot vennék csakhát 14 éves vagyok lassan 15.

És mivel nem dolgozok anyuék 4 ezer 20 vagy 4420 forintér fognak nekem havonta részletre venni és én odaadom nekik a notebookom habár hiába gyenge a notebookom nehéz lesz tőle megválni.

1 re figyelj inteles procist vegyél majd.

És laptop programokra. játszásra is jó 10-14 éves koromig mai napig is metin2 őn játszottam 512mb rammal 1,86 ghz processzoros notival ami intel celeron insede-s.

De ez már kiment a divatból azóta erősebbek vannak.

Tehát laptop.

2012. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sektor válasza:
szerintem inkább laptop az is jó benne hogy ha a haverjaidnak van játékai olyan ami neked is pl call of duty2 akkor tudtok lanozni meg ketten szerókra menni bár a 4 is jó. játékra ezért lenne jó:)
2012. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petko333 ***** válasza:
szerintem asztali pc vegyél mert abba általába jóbb a proci jobban szelözi ezáltal lassaban romlik el,meg a videó kártya is jobb általába meg stb.
2012. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!