Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni hogy a...

Hogyan tudom megnézni hogy a gépnek milyen a CPU-ja meg a video kártyája ha nem tudom a gépnek a nevét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
aida64
2012. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Videokártya: [link]

Minden más: [link]

2012. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz Alex1111 :D
2012. márc. 4. 10:21
 4/8 anonim válasza:
Töltsd le a netről a Pc wizard nevű programot, telepítsd és gyakorlatilag mindent megtudhatsz a gépedről.
2012. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tibike31 ***** válasza:
100%
start menu run vagy futattas oda be irni dxdiag es egy ok vagy enter
2012. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csutak_Balazs válasza:

XP-N :

Sajátgép- jobb klikk- tulajdonságok - bal klikk - kiírja a cpu-t ( processzor ) és a ramot( memória ). Ha kicsit bővebben kutakodsz akkor ugyanúgy mint eddig csak folytatod :

Hardver -balklikk, eszközkezelő bal klikk és rémész bal klikkel elől arra amire kíváncsi vagy.

Videó memória:

Képernyő közepén jobb klikk - tulajdonságok - bal klikk-beállítások - bal klikk - speciális - bal klikk- adapter - bal klikk- mindent kiír a videokártyádról.

EHHEZ SEMMIT NEM KELL TELEPÍTENED !

a VISTA-N ÉS A WINDOWS 7-EN HASONLÓAN KELL ELJÁRNI, HA SZÜKSÉGES AKKOR JELEZD ÉS SEGÍTEK

2012. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
[link] innen tölsd le a szabadon használható SIW programot, és mindent megtudsz, még olyat is amire nem is gondolsz
2012. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Töltsd le az everest-et.Mindent megmond ami a gépeden van és kíváncsi vagy rá.Én azt használom és mindent meg tudok nézni.Még ami valamiért láthatatlan számomra azt is
2012. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!