Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Óriási problémám van, a Win 7...

Óriási problémám van, a Win 7 ultimate OP rendszer vmiért feketére váltotta a háttérképet, illetve változtathatom de csak egyszerű színekre, semmi fotó és egyéb. Nektek volt már ilyen? Légyszi ha vkinek van vmi ötlete segítsen!

Figyelt kérdés
Olvastam h egy időben volt vmi hasonló a nem aktivált és nem eredeti OP rendszerekkel, de nekem eredeti és aktivált. Sem témát, sem egyéni háttért nem tudok beállítani. Eszméletlenül zavar. ha vmi tanács van szivesen fogadom!!
2012. márc. 10. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már megszokhattuk a winfostól. LINUX POWA!!!
2012. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Torrent oldalra felmegy, loader letölt, windows boldogan tovább használ :)


Nekem az EREDETI serial kódomat nem fogadta el (hivatalos win7-es matrica rá van nyomva a gépre, kiírta rá, hogy érvénytelen) loadert leszedtem, és használom tovább nyugodtan. Ha valaki bekopog, (ami sosem fog megtörténni...) akkor megmutatom a számlát, a laptop alján a matricát, aztán mehet ahová akar :)

2012. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megpróbálom, aztán írok hogy bejött e :) ;)

Reméljük a legjobbakat :D:D

2012. márc. 11. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!