Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafikákkal szeretnék foglalko...

Grafikákkal szeretnék foglalkozni. Milyen programal lehet ilyeneket csinálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hobbibol barátaim vállalkozásaihoz reklámokat szeretnék csinálni. Ilyen rövid kis videók. Olyanra gondoljatok, mint amikor Power Pointba megjelenik a szöveg, ide-oda meg stb... Nem baj, ha pénzes a program. Ajánlanátok ilyen programokat? Légyszi nem Photoshoppokat írjatok, hanem ilyen grafikai videószerkesztőt, vagy mit.

2012. márc. 12. 18:26
 1/6 odordaniel ***** válasza:
Most akkor mit ? videót, képet, flasht vagy gifet akarsz ?
2012. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk egy-két dolgot:

- egy Photoshop van, ez egy konkrét program az Adobe Photoshop. Ez nem a képszerkesztő programok gyűjtőneve...

- kérdésedből nem derül ki egyértelműen, hogy reklám videókról (kamerával forgatott videó anyagok feldolgozás reklámfilm céljára), vagy flash (internetes reklámokhoz, bennerekhez)animációkról van szó. Ezt azért jó lenne tudni.


Mindenesetre úgy érzem, hogy a másodikat szeretnéd. (Ha nem így van akkor javíts ki!)


Amikre szükséged lesz:

- Adobe Flash - a bennerek, mozgó "videók" készítéséhez

- Adobe Photoshop - pixelgrafikus szerkesztéshez

- Adobe illustrator - vektoros szerkesztéshez

- Adobe Fireworks - ne feltétlen, de nem rossz ha van

Ha csomagban veszed akkor olcsóbban jössz ki mintha külön vennéd:

Adobe Desgin Premium: 733.533 Ft

Adobe Web Premium: 694.760 Ft

2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, kifelejtettem. ANIMÁCIÓ amit én szeretnék csinálni. Tehát nincs kamerával felvett alap, odaülni és csinálni. Bannerek, videók. Ezt szeretném.
2012. márc. 12. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó amit írtam és talán a Design Premium lenne a megfelelő számodra.
2012. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát az ára elég durva... amikor azt írtam lehet pénzes, akkor arra gondoltam max 20.000 :)
2012. márc. 12. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát annyiért semmi normálisat nem kapsz...
2012. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!