Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudják...

Mennyi idő alatt tudják bemérni a mobilomat? És ez hogy zajlik? Van hozzá valami program?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag semmi konkrétumot nem írtál, így szinte lehetetlen válaszolni.
2012. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy konkrétum? Például: A rendőrség le akarja nyomozni a mobilomat. Ez hogy működik?
2012. márc. 12. 19:03
 3/7 EagleHUN ***** válasza:
Nem csak szoftvert berendezést is használnak, egy dobozos furgonba van beépítve. (mint a filmekben)
2012. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EagleHUN ***** válasza:

Egyébként háromszögeléssel mérnek be, 3 vagy több környékbeli mobiltoronyról lekérdezik az adott számhoz tartozó térerőt. Az már kb kiadja az egyes tornyoktól milyen messze vagy, ha pedig már van három ilyen adat az csak egy pontot eredményezhet, ha négy akkor azt is tudja milyen magasan vagy és pontosabb a mérés, és így tovább...

Ezek az adatok simán lekérhető a rendszerből a mobilszolgáltatótól!

A kocsi kimegy és ott tovább pontosítanak vele (az egy mobilizált mobil adótorony és BSC-MSC központ).

Tehát az idő kb a bírói végzés pár órája és a kocsi kiszállási ideje BP-ről oda ahol vagy.

2012. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont erre a háromszögelési bemérésnek az idejére lennék kíváncsi. 5-10-15 perc?
2012. márc. 12. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Galaxy W van... én saját magam is le tudom nyomozni, ha elveszteném a telefonom, hogy hol van + neten keresztül zárolni is tudom... :)


de amúgy rendőrségnek nem nagy kunszt... persze ha van rá alapos indok amiért lenyomoztassa, ha nincs nem fogja megtenni neked...

2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
Másodpercek alatt. A filmekben szándékosan húzzák az időt, hogy jobban fokozzák az izgalmat.
2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!