Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Audio driver segítség?

Audio driver segítség?

Figyelt kérdés
Amikor telepíteném fel az audio driver-t akkor kiír egy ilyen szöveget Szükség van a HDA Audio buszillesztőprogramra... Az audio driverem mappájában találtam egy olyat hogy Busdrv de ha felakarom telepíteni akkor problémája van hogy én Service Pack 3-t használok hogyan tudnám megkeresni a megfelelőt (Nem tudom a nevét az auido és a szükséges busdrivernek sem)

2012. márc. 16. 17:53
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
Szükség lenne az alaplap Pontos típusára! Enélkül nem igazán lehet mit mondani.
2012. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy tipp hol tudnám meg nézni
2012. márc. 16. 18:38
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
Rá van írva! A gép szétszedése nélkül meg rendszer diagnosztikai programokkal: Everest/AIDA64, SIW, SiSoftware Sandra, stb..
2012. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Everest az megvan de az a baj amikor leszeretném kérni az alaplap nevét meg azonosítóját adja meg, mást nem!
2012. márc. 16. 19:02
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
Az Everest offline adatbázis alapján dolgozik. Valószínű, túl régi verziót használsz, és ezért nem ismeri fel az alaplapodat. Pl. az Everest Home Edition -t már több mint 5 éve nem fejlesztik.
2012. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áh értem én az alaplapomon ezt találtam ráírva: Lenovo rev v2 más nincs rajta
2012. márc. 16. 19:09
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
Ez kevés lesz. Akkor ez nem alkatrészekből összerakatott gép lesz, hanem márkás számítógép disztribúció. Azoknak pedig kompletten van a típusjelzése. (Vagy laptopról van sző?)
2012. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na a driver megvan csak az a baj ha letöltöm ugyan úgy kéri a a HDA Audio buszillesztőt...
2012. márc. 16. 19:15
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

De hang van a gépeden?

Az alaplapi chipset driver -eket felraktad?

2012. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem laptop a SiSoftware Sandra-t letöltötem azzal már meg van a típus csak az a baj a busdrive az nem akar működni mert nem felel meg neki a Service pack 3-al
2012. márc. 16. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!