Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a Netbookomnak...

Mi lehet a baja a Netbookomnak? Asus X 101 Ha nem volt ezzel a géppel még dolgod akkor is légyszíves nézd meg.

Figyelt kérdés

(linkelek videót mert így könnyebb elmagyarázni)


http://www.youtube.com/watch?v=Gidsu0TjwnA&feature=related


6.13-nál bejön a MeeGo felirat és előtte a videón egy rövid ideig a bal oldalon szélen villog rövid ideig egy vonal. Na nekem nem rövid ideig villog, hanem a végtelenségig és nem hozza be a MeeGo feliratot szóval nem lép be a gép és nem csinál semmit. Mi lehet a baj? Nem tudja behozni az OP. rendszert vagy mi? Sürgős lenne, és nem szeretném szervízbe vinni pénz híján. Szóval valami otthoni megoldás? Nagyon fontos és sürgős lenne! Előre is köszönöm!!



2012. ápr. 10. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a MeeGo Linux operációs rendszer? Ha jól értem, az a gond, hogy nem bootol a notebook.

Ha még garanciális, akkor nem kell fizetni a szervízben.

2012. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben vannak okosságok, hátha segit. Nekem Ubuntu van a notebookon.

[link]

2012. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!