Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vaterán meg lehet ezt csinálni?

Vaterán meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Kezdek egy példával. Szeretnék megvenni mondjuk 5000 Forintért egy pár súlyzót, de én pécsi vagyok, és az árut Debrecenben árulják. Az eladó "személyes átvétel" módján adná el. Namármost megcsinálhatom én azt, hogy oda Debrecenbe rendelek egy futárt, hogy hozza le nekem Pécsre, mert egy ötezer forintos súlyzó miatt nem fogok 450 km-t autózni? Megoldható, vagy hogyan működik ez? Előre is köszi a válaszokat ! Ha nem értitek bátran kérdezzetek, mert előfordulhat, hogy zavaros.

2012. ápr. 12. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyes átvételre csak közelről szoktak elmenni. A futár többe kerülne, mint a súlyzó. Inkább keress más eladót, esetleg szervezd meg az oszkar.hu-n /telekocsi rendszer/ a leszállítást. Alkalmilag találhatsz olyant az oszkáron, aki leviszi neked Pécsre valamennyi kis pénzért.
2012. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És azt nem lehet megbeszélni az eladóval, hogy rendeljen egy futárt hozzá aukció közben? Úgy tudom a futárok ára 3000 forint körül mozog.
2012. ápr. 12. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez abszolút az eladótól függ vele kell megbeszélni előtte.Lehet a posta is elhozza 1000 ft körül ha kissebbről van szó.Meg ott a Vaterafutár is,az se túl drága.
2012. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, ez elég hülye kérdés lesz, de szerinted benne lenne az eladó? (Konkrét áru : 120 ezer forint értékű fényképezőgép)
2012. ápr. 12. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Most akkor súlyzó, vagy fényképezőgép? Ha utóbbi, akkor adasd fel vele utánvéttel.
2012. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze biztos.Még mielőtt leütöd a terméket azelőtt lehet kérdezni .A szállítást az eladó intézi, de ekkora értéknél mindenképp futárt szoktak amúgy is.
2012. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A súlyzót csak példának hoztam, mert nem jutott más eszembe, de fényképezőgépre lenne szükségem, úgyhogy azt veszek. Mindenki azt írja ide ki, nagyobb értékű csomag esetén is, hogy személyes átvétel. Ezt csak ide írják ki, de alapból meg utánvéttel küldik?
2012. ápr. 12. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg csak személyes átvétel van.De legtöbbször csak lefelejtik a postát,futárt.Rá kell erre előbb kérdezni a terméklapon.

Utánvéttel kezdőknek nem biztos hogy elküdik.Inkább a pénzt előre kérik és aztán küldik ahogy megegyeztetek.

De ekkora értéknél (ha posta) nálam feltétel a fotó a termékről sok pozitiv értékelés és lehetőleg más nagyértékű sikeres eladás,nézd meg az értékeléseit.Mert néha vannak csalók is és jobb biztosra menni.

2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, meg ezt én is figyelem. :)
2012. ápr. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!