Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tapasztaltaitok vannak...

Shan93 kérdése:

Milyen tapasztaltaitok vannak a fehér laptopokkal? Előbb lesz koszos, jobban látszik a karc vagy valami rosszabb, mintha fekete lenne a külseje?

Figyelt kérdés
Egy fehér gépet néztem ki magamnak, és a színe is tetszik, csak azt mégsem szeretném, hogy egy év alatt megkopjon, túl karcos legyen stb... köszi

2012. máj. 2. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ha vigyázol rá semmi baja nem lesz. Nyilvánvaló, hogy feketén nem annyira látszik, de attól még nem kell dobálni, késsel karcolgatni, macska körmét rajta élesíteni.
2012. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CactusClone ***** válasza:

Mint minden fehéren, ezen is előbb meglátszik a kosz, a karc.

Csak azon múlik, mennyire vigyázol rá, és hogyan takarítod le, hogyan tárolód.

2012. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mint minden fehéren, ezen is előbb meglátszik a kosz, a karc. "


a kosz biztos, de azt le is tudod takarítani

a karc meg attól függ, az én fekete gépemen virítanak


attól függ, mennyit hordoznád, cuccolnád, mennyit használnád nem asztalon, szabadban stb.


ha mondjuk otthon, meg esetleg IC-n, és egy netkávézóban

az nem vészes

2012. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CactusClone ***** válasza:
76%
Jó jó :) De ha a fehér gépen lévő karcba beül a kosz, az feltűnőbb, mintha feketén lenne :)
2012. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D


ennyi erővel az előző fekete laptopomra véletlenül rákentem a proci hűtőpasztáját


soha nem jött le, világított :D

2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CactusClone ***** válasza:
Ez a válasz megérdemelte, hogy hasznosnak jelöljem :D
2012. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szabad szám miatt úgyis kapok elég leértékelést :D

de köszi, ment a zöld kéz :DDD


a kérdező meg még mindig vehet fehér színt, de ne az alapján válassz, könyörgöm, a színe miatt nem veszünk gépet


ha ez egy lehetőség, ami kapóra, jön, mert van, akkor nyugodtan

2012. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne te mondd már meg, hogy mi alapján vegyen gépet... ha neki kritérium a fehér, akkor úgyis azt fogja megvenni... meg attól még lesz műszaki szempontból rögvest egy kalap csoki, hogy esetleg ki is néz vhogy...
2013. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!