Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom letölteni a punkbus...

Hogy tudom letölteni a punkbustert? Lécci. Fontos

Figyelt kérdés

Amikor le akarom tölteni mindig ezt írja ki:"Since this is the first time you\'ve run the PunkBuster Setup, we need to check for updates."(beirtam forditoba:"Óta ez az az első idő you\'ve fut a Punkbuster Beállítás, mi szükség ellenőrizni korszerűsítések.")

Majd bedobja ezt: [link] (a hatodik képet rögtön..."szépen letölti a frissitéseket..." utáni kép)

Végén meg ezt írja ki:"Downloading a global config file failed for the following reason: couldn\'t connect to host." (leforditva:"Letöltés egy globális config fájl hibázott a következő indok: nem tudta összekapcsol gazda.")

Bocs hogy igy irok csak igy tudom elmagyarázni hogy mit akarok...ja és a kérdés: Mit csináljak? nem enged semmit csinálni...vagy próbáljam meg máshonnan letölteni? mégegyszer bocs hogy ilyen hosszut irtam...


2009. jún. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
parancsolj [link]
2009. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz de már próbáltam innen leszedni...innen sem megy:(
2009. jún. 26. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
értem és milyen játék punkbusterélröl van szo?
2009. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cod 2
2009. jún. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!