Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy Call of duty 2 multiplayerbe amikor tolom olyan 20 percenként megfagy? Már feltettem 2 cd ről 1 eredetiről 1 törtről de nem használt és 2 napja csinálja csak

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen a fagyás pontosan?

Megáll a kép vagy elmegy?

Csak ez a játék csinálja?

20 perc az pont egy processzor vagy vga túlmelegedésre elég.

Gépet mikor takarítottad utoljára?

2012. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rég volt kitakarítva olyan a fagyás hogy megáll a kép amúgy win7 em van 32bites és ha ctrl + alt + delete akkoris fekete kép van és nagy nehezen kilép és csak ez csinálja
2012. máj. 18. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval a játék fagy le, nem a gép.

Valami hibaüzenet valahol?

Punkbustered rendben van?

Netkapcsolat?

2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pb persze az jó levan frissitve javitót is megcsináltam de néha amikor kilépek elcsípem 1 hibaüzenetet hogy cod2.mp exe leáll de már kicseréltem a fájlt újra is raktam úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma most megnéztem a procit is ha játszok akkoris a procik 40 fokosak
2012. máj. 18. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem cod4 csinálja ezt néha, a játékot rendszergazdaként indítsd, a szerverre a menüből csatlakozz /connect paranccsal, akkor nem lesz vele baj.
2012. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen megpróbálom
2012. máj. 18. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:
ígyse működik :S
2012. máj. 18. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami rendszerhiba, de így nehéz rájönni, nincs több 5letem.
2012. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!