Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call Of Duty 4 integrált...

Call Of Duty 4 integrált alaplappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cod2 nem indul el a gépemen mert integrált videó kártyám van csak, és olvastam, hogy a cod2 nem támogatja az integrált videó kártyát legyen az akár milyen jó... Az lenne a kérdése, hogy vajon a cod4 sem támogatja? Valaki tud erről valamit? Mert ha nem támogatja felesleges letöltenem, telepíteni...



2012. máj. 20. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Amin a 2 nem indul el, azon esélyesen a 4 se. Főleg, ha valami Intel cucc.
2012. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HP fektetett asztali gépem van, 2gb ram 2.8-as magos proci... Eddig minden játék el indlt, csak a cod2 az alapjáreton nem indul el integrált videó kártyával...
2012. máj. 20. 16:30
 3/10 A kérdező kommentje:
2magos*
2012. máj. 20. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz már vagy 300 éves, ha minden játékot próbáltál már. Az IGP pontos típusát írd le inkább, ne hablaty szöveget.
2012. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell flegmázni... :D Ha nem tetszik a kérdés, vagy nem tudsz pontos választ akkor nem kell írkálni... ;) Annyit kérdeztem, hogy a cod4-is ilyen szar, hogy nem indul integrált vidi kártyával?... Engem más nem érdekel ezen kívül...
2012. máj. 20. 16:33
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

"...és olvastam, hogy a cod2 nem támogatja az integrált videó kártyát legyen az akár milyen jó..."


Ez így nem igaz. Az integrált ATI(AMD), Nivida chipsetes IGP -k csak teljesítményben maradnak el az AGP/PCI-E csatolású társainál (méghozzá lényegesen). Ha viszont az alaplapodban Intel chipses IGP van, annál már lényegesen gyakoribb a kompatibilitási gond. Már csak azért, is mert ezek az IGP -k nem játékra vannak tervezve. Ez alól csak az újabb prociba integrált (Sandy Bridge, Ivy Bridge) Intel cuccok jelentenek némi kivételt.

Az előző tehát jól mondja, ha a COD2 nem fut, akkor a COD4 sem fog. A megoldás pedig végtelenül egyszerű, ha játszani akarsz, akkor veszel az alaplapodba való AGP/PCI-E video kártyát. Nvidia vagy AMD chipsetest.

2012. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

"Annyit kérdeztem, hogy a cod4-is ilyen szar, hogy nem indul integrált vidi kártyával?"


Nem a COD4 sz*r, hanem a géped. :D Az igényesebb grafikájú játékok már szóba sem állnak az IGP -kkel..

2012. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit kell flegmázni... :D Ha nem tetszik a kérdés, vagy nem tudsz pontos választ akkor nem kell írkálni... ;)"


Azért jöttél ide, hogy segítséget kérj. Ilyenkor úgy szokás, hogy pontosan fogalmazunk, és megadjuk a probléma szempontjából fontos információkat, hogy aki veszi a fáradságot, hogy segítsen, annak ne kelljen a gondolatainkban olvasni.


Ez nagyjából:


- A hardver pontos leírása. (Nem csak az, 2.8-as proci, hanem pontos típus. Nem csak 256 megás kártya, henem pontos típus stb.)

- Szoftverkörnyezet. Operációs rendszer pontos típusa, a problémás hardverhez használt illesztőprogram verziója stb.

- A probléma pontos leírása. Mi történik az adott szoftverrel, milyen hibaüzenetet ír ki stb. Lehetőleg screenshottal megtoldva.

- Azt is felsoroljuk, hogy eddig mivel próbálkoztunk a probléma megoldása érdekében.


Ehhez képest az, hogy megkérdeztem az IGP típusát, nem olyan nagy elvárás, az a kijelentés, hogy "eddig minden játék elindult", pedig tényleg nem hordoz információtartalmat.

2012. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 brandon91 válasza:
nekem integráltról megy a cod2!!! nem tudom miért mondtok hülyeséget
2014. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 P.O.C. ***** válasza:

brandon91: Ki mondta itt hogy nem megy vele? Hol olvastál ilyet? Tanulj már meg szöveget értelmezni! TÍPUS, könyörgöm TÍPUS!!!!

Integrált videokártyából is van több ezer féle! Mi ezen olyan nehéz megérteni? Egy részükön elindul és gyönyörűen fut vele, más részükön meg nem. Te meg jössz itt, és általánosítóan kinyögöd a hülyeséget, "hogy integrált kártyákon fut a COD2". Te legalább olyan sötét lehetsz, mint a kérdező...

2014. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!