Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg az árát a...

Mennyire éri meg az árát a Diablo 3?

Figyelt kérdés
ÉS nagyon nagy a gépigénye?
2012. máj. 28. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagy a gépigénye, pont úgy tervezték, hogy egy átlagon aluli gépen is fusson tűrhetően.

Azt, hogy neked mennyire éri meg azt nem tudom, ha szereted a hack and slash-et akkor neked való, de van akinek ez unalmas műfaj, Június elején valamikor lesz Starter Edition, ahol kipróbálhatod bizonyos keretek között a játékot, én azt ajánlom először próbáld ki, mert biztosan nem dobnál ki csak úgy 15ezer forintot.

2012. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván valakinek megéri valakinek meg nem...erre nem lehet csak úgy konkrét választ adni. Természetesen, ha nagy élvezetet nyújt a játékosnak és sok órát bele tud ölni (akár sokszori végigjátszással, ha érdemes erre az adott játék), akkor valószínűleg megéri. Én játszottam az első két résszel, de nekem nem ér meg 15k-t a Diablo 3 és nem az anyagiak miatt, mert meg tudnám venni. Én magamat ismerve végignyomnám egyszer, maximum kétszer a játékot és a multi részébe is csak belekukkantanék, így nem ér meg nekem pár óra játék 15k-t. Másrészt a régen istenített Blizzard ma már nem annyira szimpatikus nekem az utóbbi időkben (a nagy pénzre gyúrás mellett semmi újat nem tudtak kitalálni...a WoW-ban megjelentek a Kung-Fu Pandák, kiadták a Star Craft-t modernebb köntösben és a már kétszer kinyírt Diablo-t is feltámasztották valahogy, hogy jó pénzért eladhassák). Persze biztosan vannak sokan, akiknek a Diablo 3 az életük egyik legnagyobb játéka lesz és belenyomnak 500 órát, nekik minden bizonnyal jó vétel (szinte hihetetlennek tartom, hogy úgy elkapkodták a polcokról a játékot, mint ha ingyen osztogatnák).
2012. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!