Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan tudok belépni?...

Török richárd kérdése:

SÜRGŐS! Hogyan tudok belépni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szüleim lekódolták a felhasználói fiókot a gépen. A régi windowsba egyszerűen be tudtam lépni, kétszer lenyomtam a ctrl+alt+delete-t, feljött egy ablak, beírtam, hogy rendszergazda és már bent is voltam. De a mostani Windows 7-nél a gép ezt nem engedi. Van a belépésre más módszer? (a csökkentett módon kívül)

2012. máj. 30. 13:26
1 2
 1/13 Csiß ***** válasza:
Hát ez szívás :) Szerintem nem tudod kikerülni.
2012. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz..xd. Csak olyan írjon, aki tud valamilyen megoldást!
2012. máj. 30. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Windows 7 nél ez nem működik sajnos... De! Van 1 program amit kiraksz egy CD-re beindítod vele a gépet és kitörli az adott fiók jelszavát ééés...
2012. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi a program neve? A jelszót azt végképp kitörli? Mármint ha a lemez nélkül indítom akkor bent marad a jelszó?
2012. máj. 30. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Végleg kitörli a jelszót, de beállítassz valamit amit akarsz, nem birnak belépni, erre megkérdezed nem XY?? Dehogynem! Xd

a nevét nem tudom mert telóról írok, de neked megnézem.

2012. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek... miért veszünk ki minden eszközt a szülő kezéből?


Nyilván oka volt, hogy a szülők lekódolták. Nyilván a kedves (vélhetően erősen tizenéves) kérdezőnek inkább tanulnia kellene. Épp ezért nem kellene kész megoldásokat adni. Aki akarja úgyis megtalálja az ilyenekre a megoldást.

2012. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de azért nézd meg ezt: [link]


Az 1. Nem törli ki a jelszót, de nem biztos, hogy feltöri, a második meg biztos siker, de az meg kiszedi a jelszót

2012. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és a programokat, de nekem olyan kéne, amivel csak simán be tudok lépni, de a jelszót nem törli ki :/
2012. máj. 30. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:

A megoldás:

"Apu! Kész vagyok a leckével, légy szíves írd be a jelszót!" :)

2012. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akik a szüleimet 'védik', azoknak üzenem, hogy 2 hétre elmentek nyaralni, és a kódot meg elfelejtették levenni a gépről. :)))
2012. máj. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!