Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pokoli szomszédok 1, mi lehet...

Pokoli szomszédok 1, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
nem túlságosan értek a számítógépekhez, de amit tudok azt leírom, esetleg utána nézek. pokoli szomszédok játékot töltöttem le. bár több helyen olvastam hogy win7el nem igazán működik, volt akinek ment. a játék lejött, crack-elve lett. el is indul, csak a működésével van probléma. az egeremet csak néha látom, úgymond 'sötétben tapogatózva' rá tudok kattintani dolgokra, de csak akkor változik, ha leteszem tálcára és visszalépek. addig nem frissíti a képet, nem mozdul semmi. ilyen módszerrel a 'bemelegítő pályát' végig vittem, tehát elviekben működik minden. csak a gyakorlatban így teljesen használhatatlanná válik. ha több infóra van szükség próbálok kideríteni vmit, de így látatlanban tudna valaki segíteni, tippet adni? előre is köszönöm =]

2012. jún. 5. 14:29
 1/3 anonim válasza:
emeld ki a kérdést, hogy legyen válasz...engem is érdekelne :(
2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Win 7-tel úgy fog elindulni, hogy bemész a dokumentumok mappába, utána joowood mappában megkeresed gameoptions.xml-t. Megnyitod wordpaddal és benne átjavítod a a backbuffer-t 0-ról 1-re. És jó lesz.
2015. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alekinnyo04 válasza:
és ha nem működik így se?
2017. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!