Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft bukkit szervert...

Peti14 kérdése:

Minecraft bukkit szervert készítek. Minden megy, de azt hogy kell megcsinálni hogy a haverjaim is feltudjanak jönni? Már beállítottam a fix ip címem de ugyse tudnak fellépni. (hamachi nélkül) Aki tud segíteni írjon, van team viewerem.

Figyelt kérdés
Minecraft bukkit server.

2012. jún. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van routered, akkor nyisd meg azt a portot, ami a server.properties fájlban van. (azt hiszem a bukkit szerver is ezt a fájlt használja)
2012. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem mert nekem nincs ilyen poperties fájlom...... De ha megtudnád nekem csinálni azt meg köszönném.Routerem van.
2012. jún. 7. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Letöltöttem a bukkit szervert, és amikor először futtatom, akkor abban a mappában ahol a bukkit jar fájlja van, létrehoz pár mappát és fájlt. Az egyik fájl a "server.properties". Ezt meg tudod nyitni bármelyik szövegszerkesztővel, pl jegyzettömb.

A fájlban van egy olyan sor, hogy server-port= és utána egy szám. Ez a szám bármi lehet, alapból 25565. Ezt a portot kell megnyitni a routereden. Ha nem tudod, hogy hogy kell akkor a router típusának ismeretében a [link] címen utána tudsz nézni. Vagy írd ide a router típusát és megpróbálok segíteni.

Ha megvan, akkor a barátaid így tudnak csatlakozni: [külső ip címed]:[port] Pl. ha a külső ip címed 65.121.103.15, és a 25565 portot állítottad be, akkor a 65.121.103.15:25565 címen tudnak csatlakozni.

2012. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó köszi már értem.De van egy amit nem a 25565 öt hogy tudnám megnyitni a routerral mert valami ilyesmit írsz
2012. jún. 10. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon keresd meg a routered típusát, és ott lépésről-lépésre le van írva, hogyan kell. Vagy írd le nekem a router típusát, és megpróbálok segíteni.
2012. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a bajom TP-link routerem van a cmd -be megnyitottam a portot ez az de nekem nem volt ott hogy külső ip cím láttam egy videóba h valamilyen IPv4cim -t kell bemásolni nekem az az ipv4cím ip-m ez 192.168.1.102 ezt beírtam a porperties fájlba az ip-ez elindult a szerver ezzel az ip vel kikapcsoltam a tűzfalat nálam ment ezzel az ip vel de másnak nem én ezzel az ip vel feltudtam lépni de más nem ha lehet nekem is kell segítség skype nevem plesoskyle1000 köszönöm !
2013. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GaborPCJ válasza:
nekem az a bajom hogy ZyXEL routerem van és ott nem találtam !!
2013. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi problemam mert megnyitom a portot a routeremmel en fel tudok lepni de mas nem!valaki segit skype nevem:barabas.nandor70
2015. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!