Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vásárolni? 18/L

Figyelt kérdés
Filmnézésre és netezésre szeretném használni. Többen Asus-t ajánlottak. Milyen típus lenne a célszerű? 100-130 ezer között. Előre is köszönöm :) !

2012. jún. 8. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit itt találsz és a megadott 100-130 ezerbe belefér az mind alkalmas arra amire neked kellene.

Még az E450 processzorral ellátottak is.

[link]

Nekem is Asusom van, és meg vagyok vele elégedve.

Ettől függetlenül válaszd az erősebbet ha lehet, mert akkor később több mindenre fogod tudni használni.

Ha megveszed az olcsóbbat ami csak filmnézésre és netezésre használható akkor bánni fogod, ezért ha tudod szánd rá a felső határt amit megadtál és vegyél belőle amennyire lehet erősebbet.

2012. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz ez sok filmezésre meg netezésre de ki tudja, hogy a későbbiekben is csak erre szeretnéd-e használni :)

Oprendszer nincs benne de szerintem biztos van aki felrakja neked ingyen...


[link]

2012. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!