Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a xp, t vagy win7-et? ( (többi lennt! ) )

Figyelt kérdés

Na szóval az a baj hogy újraszeretném rakni az operációs rendszert a gépemen de nem engedni.

Rendesen beállítom bios ba boot nál h a dvd/cd-ről olvassa először a dolgokat ujraindul de semmi, fekete kép villok a fehér alsóvonal majd elindul a gép de semmi telepítés...

3 Cd vel próbálkoztam, szóval nem azzal volt a baj!

A cd/dvd meghajtóm is jó!

Mi okozhatja ezt a problémát?



2012. jún. 16. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nem is jön rá válasz. Ugyanis vagy a lemez lett rosszul kiírva vagy a meghajtód rossz. De azt írtad, hogy mindegyik jó. Akkor mennie kéne, ezért nem kapsz válaszokat...

Ez tipikusan olyan kérdés, hogy minden jó mégsem megy, mi a gond. Erre szoktam azt írni, ha minden oké volna, akkor menne...

2012. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a cd nem lehetett rosszul kiírva mivel 3 cd vel próbálkoztam!

A dvd meghajtó az sem rossz mert minden cd-t olvas amit beteszek, és írni is tudok vele, azthiszem hogy a vinycseszterrel van 1 kis baj de az okozná?:OO

2012. jún. 18. 01:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan DVD íróm, ami írt lemezt és olvasta is, de bootolni már nem volt hajlandó semmiről...


Bárminek a hibája lehet, de a vinyóé az nem. Nincs is köze hozzá, mert anélkül is be kéne bootolni CD-ről, ha rossz, akkor is...

2012. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ majd megpróbálok valamit tenni :D
2012. jún. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!