Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy működjön...

Van rá esély hogy működjön újra a laptopom?

Figyelt kérdés

sziasztok!

tnap picit leesett a gépem.( de máskor

már repült is..)

és most nem kapcsol be.csak az elejen

annyit h " acer " meg elkezd tölteni.de

aztán se kép se hang.. és kikapcsolni is

csak ugy lehet ha kiveszem az aksit..

van remény...?:/

köszi a válaszokat.:)


2012. jún. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Van remény ha elviszed egy számítástechnikai szakszervizbe (pc vagy laptop szerviz, vagy számítógép javító... sok kifejezés van rá :D ), nah szóval vidd el egy ilyen szervizbe és ott majd megcsinálják neked, persze nem ingyen...
2012. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz válaszolni egy ilyen kérdésre, és sajnos én sem tudom a választ. Ahogy olvastam már többször is érte erős ütés, így akármi eltörhetett benne, vagy meglazult és egyszer érintkezik máskor meg nem.


"tnap picit leesett a gépem.( de máskor

már repült is..)"


Vigyázz jobban majd az újra amit kénytelen leszel venni, mert hogy valószínűleg nem éri meg javíttatni az biztos (szerintem).

2012. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a váalszokat.:D elviszem valami szervízbe, hogy legalább árat mondjanak ráá. még1szer kösz
2012. jún. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!