Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért adtam el a videó magnómat?

Miért adtam el a videó magnómat?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves! Van egy LED TV-m amibe lehet csat. USB eszközt, s persze lejátszik mindent, van egy DVD lejátszóm ami szintén. A PC-n van egy 8 GB-os film, amit nem tudtam a pendriver-ra másolni csak úgy, hogy NTFS-re formáztam, de így meg nem látják a médialejátszóim...

Magyarul, HD filmeket miképp nézzek rajtuk?



2012. jún. 24. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

1, csatlakoztasd a tv-t a pc-hez, és a géppel játszod le


2, vegyél egy médialejátszót és egy mobil winchestert, vagy hálozatba kötve

2012. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Másik megoldás : Darabold fel a 8 gigást két 4 gigásra akkor már rá tudod tenni FAT32-re is. (Megmarad a HD élmény)


Harmadik módszer : Konvertáltasd át a 8 gigás filmet 4 gigásra, igy szintén lejátszható (Elvész a HD élmény, és sok idő az átkonvertálás)


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!