Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LCD monitorom elromlott...

Ezioaudituredafirenz kérdése:

LCD monitorom elromlott kicseréltem a régi CRT monitorra és minden játékom elkezdett akadozni . Miért?

Figyelt kérdés
Mi lehet a megoldás ?
2012. jún. 26. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
képfrissitést állitsd kisebbre bár ez a szemednek nem tesz majd jót!
2012. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:

Mi köze a képfrissítési gyakoriságnak a játékok akadásához, ha eddig ugyanígy normálisan ment?

Én a VGA kártya körül keresném a gondot. Melegedés, driver,

Lehet, hogy az a monitor sem véletlenül ment tönkre, lehet hogy a meghibásodásával okozhatott némi "kárt" a VGA fele is ...

Futurisztikus ez, mint a mátrix :)

2012. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem jó ugyanugy akadozik
2012. jún. 26. 08:38
 4/6 A kérdező kommentje:
MaXXeGee a másik monitornak a csatlakozója romlott el es azért cseréltem át gyorsan csak most még van hogy a gép is lefagy ezt eddig nem tette
2012. jún. 26. 08:40
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Ha a monitor csatlakozója elromlott, mondjuk mert mondjuk,megtört a kábel (az nem igazán romlik el másképp) a két összeérő kábel akár "zárlatot" is okozhatott, ami jelentős hatást gyakorol a vga kátya életére is. Én még mindig hajlok a kártyahibára:)Ha garanciás, nem vesztesz semmit azzal ha megnézeted. (De a monitorkábel meghibásodást hagyd ki a kórelőzményből, mert az lehet garanciát kizáró ok)
2012. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdekes nállam a képfrisités változtatása müködött! azért ajánalottam ! :P
2012. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!