Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot vaterán....

Vettem egy laptopot vaterán. Az átvételkor még nem vettem észre, de későbbiekben a kijelző elmegy és meg kell mozgatni, hogy vissza jöjjön a kép. Visszavásároltathatom a gépet?

Figyelt kérdés
Az eladó nem vállal felelősséget érte, mondván a gépen még 14hónap gyári garancia van és vigyem az üzletbe ahol vállalták rá a garanciát. Szerintetek mit tehetek?

2012. júl. 1. 10:18
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

Vidd az üzletbe ... egyszerűbb mint pereskedni az eladóval. És adj neki egy negatív értékelést, ha ezt a hibát nem írta le a termékleírásba. Bááár, ki bizonyítja hogy akkor hibás volt. Hiszen, amikor átvetted, ment rendesen.

Úgyhogy ő védve van, te meg viheted garanciáztatni az üzletbe...

2012. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, az eladó is meg volt döbbenve,de lehet, hogy jó sokáig gyakorolta a megdöbbenő hangvételt... :D

De tény ami tény még több,mint 1 év garancia van rajta, az extreme digitalban lett vásárolva és elméletileg garanciában ki is fogják javítani,csak mégis maga az elv... az esik szarul

2012. júl. 1. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Többek között ez a hátránya a használt cuccnak...
2012. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában az ember azért ad el valamit, mert jelentkeznek hébe hóba hibák és még időben meg akar tőle szabadulni...és valóban sokáig tudják gyakorolni a meglepődőtt hangvételt...de még jól jártál hogy van rá gari...nagyok sok esetben nincs és az eladó mossa kezeit én egy szintetizátorral egy hegedűvel és egy N95-tel jártam így...azóta nem vaterázok
2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!