Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak Fejlécet?

Hogyan csináljak Fejlécet?

Figyelt kérdés
Van egy blogom (xy.blogspot.hu). Nem vagyok kezdő, és nem vagyok analfabéta, mielőtt ilyen válaszok jönnének. Szeretnék csinálni fejlécet. De nem tudom ,hogy kell. Milyen program kell hozzá, esetleg várom olyan válaszát aki meg is tudná nekem csinálni. A dolog sürgős, és előre megköszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 10. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább egy képszerkesztő program kell. Amelyik neked megvan, és tudod használni, abban összerakod.


Nem igazán lehet erre konkrét választ adni, mert te tudod hogy mit akarsz megjeleníteni, hogyan, milyen módon, milyen minőségben. Aszerint elindítod a képszerkesztőt, a tudásod alapján pedig elvégzed benne a műveleteket. Innen senki sem fog tudni megtanítani a használatukra.

2012. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
melyik az a képszerkesztző amivel ajánlatos lenne el kezdeni? :))
2012. júl. 10. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
erre a blogra kellene, csak hogy lássátok a blogspot ki ézetét. [link]
2012. júl. 10. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Gimp és Photoshop ami profi program, és bármit megvalósíthatsz benne.


Photoscape, Picasa, Paint.net közepes tudású program, több korláttal, míg a sima Windows-os Paint a legegyszerűbb, kevés lehetőséggel és körülményes megoldásokkal.

2012. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A dizájnerem nyáron vállal dizikészítést, kódolást stb ingyen.:) [link]
2012. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!