Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a computer...

Bécsi kérdése:

Mi a vélemény a computer imperium-ról?

Figyelt kérdés
innen szeretnék gépet rendeli.

2012. júl. 17. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem ajánlom

.

sokkal jobb ha te rakatod össze

biztos hogy játékra árban legjobb videokártya lesz bene és egyéb hardverek is árban legjobbak

föleg tápegység amire nem figyel egyik öszerakot gép bolt sem

.

ha te nem értesz hozá segítenek itt vagy számitástechnikai forumokon

prohardver pl.

2012. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Első jól mondja. Kapsz ott egy szar gépet egy szar táppal és egy csomó RAM-al, ami meg felesleges bele. Parasztvakítás az egész. Itt felteszel egy kérdést, hogy mennyi pénzed van rá és összeraknak neked egy jót...
2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Már nagyon elegem van hogy ezen az oldalon az összes hardweres kategóriában és gép konfig kérdésekben legalább 1x elhangzik a Computer Imperium szóó....Már eszméletlen sok emberrel vitatkoztam Computer Imperiumról....kb.: Az a véleményem van 1 ember meg írja az előre összrakott gépek szarok bla bla... (akár csak itt is) és utánna minimum ezt 5 ember (akik 80% alig 12 éves) de azt hiszi mert feltud rakni egy játékot a gépére hogy mekkora egy nap Infos és máris elkezd okoskodni hogy télleg ez így szar úgy szar..-.-" ebből már nagyon elegem van.: Az Imperiumus gépekkekről meg mindenki jön h Átbassza az embereket stb..: Amikor egy Mai kornak megfelelő Gépet raknak össze szar a táp.: Náluk Cooler Master, iArena, chieftec, és FPS tápok vannak (talán iArena Kivételével a legnagyobb mátkák) "Teli rakják rammal" Bocs ha egy Gamer gyerek fent van Skypeon, TS-en, Talán még tegyük fel Putty megvan nyitva (Futattja a Host-ját a gyerek) És mellette a BF3 már kijövőbe lévő 4-t tolja...BOCS...de nagyon is kell a 8 gb RAM....és tudom hogy erre a Kommentemre az oldal "Számítástechnikai" Nagyokosok jönnek Süketelni hogy így gb ram meg igy szar ugy szar nem érdekel megmondtam mát több helyen is: MINDENKI OLYAN GÉPET VESZ AMILYET AKAR...
2013. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Nos nézzük:


"Az a véleményem van 1 ember meg írja az előre összrakott gépek szarok bla bla... és utánna minimum ezt 5 ember (akik 80% alig 12 éves) de azt hiszi mert feltud rakni egy játékot a gépére hogy mekkora egy nap Infos és máris elkezd okoskodni hogy télleg ez így szar úgy szar"


Ez a te véleményed...


"(akik 80% alig 12 éves)"


Mivel engem idéztél, így magamra veszem. Elmúltam 30 és nem értek hozzá, mint írtad...


"Teli rakják rammal"


Itt egy Imperiumos "gamer" gép:

[link]


Az egész gép 80K és beletolnak 8 GB RAM-ot. Egy 200K-s gépbe még megérteném, de egy kezdő szintű gépbe, amit GAMER-nek hazudnak csak a hülye tesz 8 GB RAM-ot, mert a mellé egy tisztességes VGA is kéne nem egy szintén RAM-al teleb@szott GT630-as. Őszintén, abba is mi a fenének 2 GB RAM???? És gondolom az is DDR3-as, mert a nyakukon maradt és jó érzésű, pláne hozzá értő ember 2013-ban új gépbe nem rak DDR3-as VGA-t...


" MINDENKI OLYAN GÉPET VESZ AMILYET AKAR..."

Nem barátom, a hozzá nem értő, de játszani akarók olyan gépet vesznek, amijent a maguknak hozzáértőnek hazudók az arcukba tolnak, hogy "eztveddmerkőanyócgigaRAM"!!!


A helyesírásodra meg egy kicsit figyelj oda, mert így baromira hiteltelen is vagy, hogy az írásodban több a piros aláhúzás - lásd nyelvtani hiba -, mint sajtban a lyuk...

2013. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Azért írtam sok hibával mert ideges voltam...Ha elmúltál 30 éves gondolom akkor tisztában vagy vele hogy nem minden család veszi meg vagy rakat össze 200k-s gépet. Valaki aki talán még (sokak azt mondják ennyi pénzből nem lehet) de aki 80k-ból szeretne gépet amivel leginkább játszana ez arra tökéletes igaz 8 gb helyett elég 4 is ebbe gépbe de az i3 gépektől 8 gb ram el kell..Azt a 12 éveset csak azért írtam mert egy nagy Okos (Akárcsak te) Ír hogy így szar úgy szar...aztán legalább 4 ember leírja ugyanazt (ha mind elmúlt 20 lehetne olyan agyiszinten hogy első 3 ember után a negyedik nem írja meg hogy ez tényleg így szar amúgy szar teli pakolják rammal stb..)


"Ez csak az te véleményed"....aha persze: [link] az Olcsóbbat.hu hivatalos áru kereső oldal és benne van top 10-be 4 gép és mindegyikre ott az 5/5 szavazat...

2013. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsobbat.hu az olcsóságra van kihegyezve - ahogy a neve is mutatja- tehát valóban olcsó a gép, csak éppen sz@r. :D
2013. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
hát már ne is haragudjatok de én ro***tul onnan fogom venni a laptopot is meg gépet is. Nem rossz kis gépek vannak ott árilag is. Én utána jártam és volt egy pár hely ahol sokkal többe kerül ha apránként teszem össze ennyit erről, jól írta ott vesz ahol akar gépet meg amilyet akar.
2014. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Laptopot vehetsz onnan, mert azt nem ők rakják össze, tehát nem aránytalan. Gépet is vehetsz innen, mert senki nem tiltja meg hogy szart vegyél...
2014. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Gépek se szarak ha 200k körüli gépek nagyon jók... Apránként többe jönnél vele ki mint ha Imperiumtol vennél :) Amugy mellesleg nekem is Imperiumtol vásátolt gépem van és nagyon korrekt semmi gond nem volt vele pedig már 1 éve vásároltam... és még midig futnak a legujabb játékok minimum HIGH beállításokon..:D
2014. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Az Imperiumnál minél drágább egy gép, annál nagyobb az az árrés, amivel olcsóbban össze lehet rakni külön-külön. Amíg egy 100.000Ft-os gépet 90-ből raksz össze, addig egy 200.000-est már 160-ért. Persze mint írtam, mindenki annyit költ hülyeségre amennyit akar. Hajrá!!!
2014. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!