Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Pendrivot érdemes...

Milyen Pendrivot érdemes venni, amivel tudok FUll HD filmet nézni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, ha veszek pendrivot, akkor milyet vegyek, amire rá tudom rakni a full HD filmeket, válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 17. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkorát, hogy ráférjen a film...
2012. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen van így mivel van egy 16 gigás pednirovm, és nem engedi rá rakni a 8 gigás 720P filmet :) Ha legközelebb írsz akkor örülnék neki, ha kicsit segítőkészebb választ tudnám írni :)
2012. júl. 17. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az vagy nem 16GB-os vagy fat32-re van formázva.
2012. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NTFS-re formázd le és rá fog férni a film.
2012. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez volt a kérdés

"Az érdekelne, ha veszek pendrivot, akkor milyet vegyek, amire rá tudom rakni a full HD filmeket"


Ez legalább annyira "segítőkész" és infomációban gazdag, mint a válaszom.

Szerinted milyen pendrive-ot érdemes venni??? Egy pendrive-nak EGYETLEN EGY lényeges adata van, ami alapján megveszed és ez a MÉRETE. Érted? Ezért írtam, hogy talán ezt vedd figyelembe.

Azt meg már csak a válaszom utáni kommentedben írtad le, hogy nem engedi a 16GB-os-ra rátenni a 8 GB-os filmet. Ha a kérdésedben ezt is leírtad volna - és nem hallgatod el, mint információt -, akkor azzal kiegészítettem volna a válaszomat, hogy FAT32-re van formázva a pendrive-od és ezért nem engedi felmásolni a filmet. Formázd NTFS-re, de ettől rövidül az élettartama és jó pár TV és egyéb eszköz nem fogja felismerni. Tehát szűkszavú kérdésre szűkszavú válasz...

2012. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csípem Fehersrac-ot, de ebben igaza van.
2012. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem csípem Fehersrac-ot, de ebben igaza van."


Legalább őszinte vagy...

2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!