Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrent oldal készítéshez...

Torrent oldal készítéshez infókat hol találok? Vagy ha lehet olyat hogy már kész és megveszem azt hol lehet?

Figyelt kérdés
már keresgéltem de nem találtam
2009. júl. 13. 23:40
 1/7 anonim válasza:
informatika ismereteid? vannak?
2009. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

háthát

fogjuk rá

2009. júl. 13. 23:53
 3/7 A kérdező kommentje:

mert?

jó tudom kell hozzá csak azért érdekel hogy mit akarsz

2009. júl. 13. 23:55
 4/7 anonim válasza:

szerintem a torrent oldal vétele elég körülményes lenne.

bár ..történt már ilyen

[link] de ez egyedi eset

2009. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]

itt kezd szerintem

2009. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarázza már el nekem valaki, miért akar mindenki torrent trackert csinálni. Semmi értelme n+1. trackert csinálni, van már elég, sőt, sok is. Leszedik a bugos szektorsz*rt a tébédevhunról, aztán örülnek maguknak, hogy de jó, nekem is van saját trekkerem. Csakhogy ennek nincs semmi értelme, a régebbi júzerek már regisztrálva vannak valahova, azzal a párszáz peerrel, aki aktívan használná az oldalt, nem mész semmire, hatékony fájlcserélő közösséghez többezer felhasználó kell (ld. bH vagy nC). Javaslom, ha nagyon akarsz valamilyen közösségi oldalt csinálni, ne bt trackert csinálj, hanem inkább valamilyen fórumot vagy blogot.


Egy kis olvasgatnivaló:

[link]

[link]


Ha nem vettem el a kedved, és komolyan gondolod a dolgot, akkor tanuld meg a PHP nyelvet, ehhez ajánlom a Tanuljuk meg a PHP5 használatát 24 óra alatt című könyvet, valamint a PHP online kézikönyvét ( [link] Jó olvasgatást.

2009. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kösz már nem kell

már van: [link]

az oldal még csak most lett kész de fejlesztés alatt áll

2009. júl. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!