Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a pc-met összekötöm a...

Ha a pc-met összekötöm a tv-vel (hdmi-hdmi), akkor elvileg át kéne menni a hangnak ugye? Mi lehet az oka, hogy nem megy a hang?

Figyelt kérdés
Szabályosan összekötöm, minden ki van kapcsolva, majd amikor elindítok pl. egy videót akkor nincs hang, ha a hangszórót visszadugom a gépbe akkor ott jön a hang. Hogy tudom megoldani hogy a hang a tv-n jöjjön?

2012. júl. 20. 20:40
 1/3 anonim válasza:
13%
A hdmi nem visz hangot hisz a videokártyából megy, azt külön kábellel kell összekötni.
2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hülyeség, majd a többiek kijavítanak ha így van.
2012. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A HDMI ÁTVISZI A HANGOT!! Én egyszer megoldottam egy ilyen problémát. Sajnos most nem áll rendelkezésemre Windows, így nem tudok pontos leírást adni, de Indítópult-> Hangszórók/Hang-> itt a tévé hangszórója alapértelmezetten le van tiltva. Oldd fel a tiltását és láss csodát átmegy a hang.
2012. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!