Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van rá más mód hogy bekapcsolj...

Van rá más mód hogy bekapcsoljam a számítógépet? Fontos!

Figyelt kérdés
Nemtudom, hogy hogy , ne is kérdezzétek de letört a bekapcsológomba, pontosabban kitört,eddig ha belepiszkáltam fogpiszkálóval akkor bekapcsolt de most semmit. Máshogy nemtudom bekapcsolni???
2012. júl. 23. 12:52
 1/8 anonim válasza:
Most is be van.
2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már vártam ezt az okos kommentet -.-... apám laptopját használom....
2012. júl. 23. 13:09
 3/8 zsomkovacs ***** válasza:

Áramtalanítod a gépet. Leveszed a gépházat. Megkeresed, hogy hol van a bekapcsológomb helye. Onnét kiindul egy kábel. Megkeresed, hol a másik vége. Elvileg egy kis műanyag vacak lesz, ami két fémtűre van ráhúzva. Lehúzod a kábelt a két fémtűről, és megjegyzed, melyik kettő volt az. Keresel egy szigetelt markolatú csavarhúzót. Visszakapcsolod az áramot. A csavarhúzó fejével megérinted a két fémtűt egyszerre. Máshoz véletlen sem érsz hozzá, mert


a) ráz,

b) baja lehet tőle a gépnek.


Elvileg ettől bekapcsol. És szereltesd meg a bekapcsológombot.

2012. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezt én nem nagyon merem megcsinálni,de azért köszi :/
2012. júl. 23. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 válasza kiváló, annyival egészíteném ki, hogy ha a bekapcsoló kábelei kiérnek a házból, akkor azokat összeérintve is működik a dolog. Mintha csak a régi Ladát indítanám... :D

Vágd le a kábelek végéről a kapcsológombot (a gép ne legyen áram alatt!) és csak össze kell érinteni, mint a filmekben.

Ugye az egyértelmű, hogy ez a bekapcsológomb számára nem éppen egy túlélhető dolog.

G.

2012. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csiß ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod.Én is így kerestem meg hova kell bekötni a bekapcsoló gombot mikor szereltem össze a gépem.Csak azt a két kis tüskét kell összezárni egy csavarhúzóval.Nem ráz.
2012. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés megcsináltam, köszi mindenkinek :)
2012. júl. 23. 14:48
 8/8 anonim válasza:
es sikerült bekapcsolnod ? mert nekem a bekapcsolo gomb letörtvagyis azon a vacak müanyagon es nem tom hogy csinaljam meg mert a 3 fog közül csak 1 van meg a masik oldalon meg meg van a 3 fog. es ugy nem lehet meg csinalni hogy ami ott van 2 vezetek hogy összekötni egy müanyag gyürüvel ?
2013. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!