Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csökken a C:/ meghajtón...

Miért csökken a C:/ meghajtón folyamatosan a szabad hely?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy a 100 gigás partíciós már csak 8 giga szabad hely van.

Tegnap újratelepítettem a gépet. Lett 85 giga szabad hely. Ma már csak 73,9 GB van.

Egyszerűen nem tudom miért nőhet a foglalt terület...

Torrent van,de a C:/-re sosem töltök torrentet.

CCleanert lefuttattam,de csak 800 megát sikerült letörölnöm.

Win7 az op.rendszer, ezért még a rendszer helyreállításra,vagy a biztonsági mentésekre gyanakszom,de azokat nem tudom hol lehet beállítani.



2012. júl. 27. 12:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
Rákattintasz a C meghajtóra -> Jobb klikk -> Tulajdonságok -> Legalúl lesz egy olyan, hogy a fájltulajdonságok melett tartalomindexelés engedélyezése... --> Vedd ki a pipát, majd alkalmazd
2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Játékmentés

Programmentés,

Hibásan kicsomagolt fájl, amiből megmaradt a temp fájl,

Windows automatikus frissítés.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Én ha ilyen helyzetben vagyok, akkor Total Commanderrel végignézem a mappákat, hogy melyik foglal sok helyet, és a felesleges fájlokat törlöm, olyanokat, amit felsoroltam.

2012. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Torrent van,de a C:/-re sosem töltök torrentet. "


Attól ő még oda tölti le...

2012. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De miért? hogyan töltheti oda???

már több éve torrentezek,és eddig nem volt baj.

Kijelölöm,hogy a D:/-be tegye a fájt. Sosem töltöttem a C: meghajtóra,oda csak játékokat telepítettem.

Ma megint egy gigával több lett a foglalt hely,pedig semmit nem csináltam. :/

2012. júl. 27. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Torrentezés és mindenféle letöltés úgy zajlik, hogy letöltés közben egy TEMP mappába kerül, ami alapból a "C"-re kerül és innen "rakja össze" a letöltött fájlt és kerül át az általad megadott mappába. A letöltésvezérlőnél is így működik. Letöltés közben nekem is gigabájtok szoktak eltűnni a "C"-ről, de letöltés után ezt "visszakapod". Ha emiatt van, akkor ez így működik....
2012. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Első kérdező vagyok, megcsinàltad, amit leîrtam?
2012. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 DoWtHen válasza:

A problémádra küldenék két linket.

[link]

[link]

Az első törli a Temp mappákat, mindet.

A második linkben pedig a szabadhely felszabadításáról írtam, a szöveg vége felé van egy Script, ha letöltöd törli a Rendszer visszaállítási pontot.

2012. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5:>>> Ma,és tegnap sem töltöttem torrentet, pedig ma már csak 71,5 gb szabad hely van.


6#:>>> Megcsináltam, de ma is kevesebb lett a hely. :/


7#:>>> Köszi,megpróbálom.

2012. júl. 28. 22:44
 9/19 A kérdező kommentje:
Rájöttem,hogy a Windows- mappa lesz nagyobb. De nem tudom,hogy mi az,ami növekszik. :/
2012. júl. 29. 13:54
 10/19 DoWtHen válasza:
Nézd meg a $...$ mappákat azok a Windows frissítések mappái és ezek szerint az Update okozza a helyhiányt.
2012. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!