Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a monitorom képfelbontását, ha az a magas felbontás miatt csak fekete?

Figyelt kérdés

A minap a számítógépemben beállítottam egy hatalmas felbontást amitől aztán fekete lett a képernyő. A gép frankón elindul, de ahogy jönne az a rész válasszak fehasználói fiókok, újra csak a nagy feketeség. Tönkre ment a monitorom? Hogyan tudom megcsinálni?

Köszönöm a válaszokat


2009. júl. 17. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Elindítod csökkentett módban a windowst (F8 és a menüben kiválasztod a csökkentett módú indítást).

Beállítod a megfelelő felbontást és újraindítod normál módban.

2009. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de csak simán csökkent mód vagy csökkent mód parancssorral?
2009. júl. 17. 08:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem segített. :( Az ottani beállítások csak a csökkent módot állítják be. Továbbra is rossz a kép :(
2009. júl. 17. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Töröld a videó drivert ( a windows lekezeli anélkül is a képet csak szaggatni fog a megjelenítés) és tedd fel újra.
2009. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó de azt hogy kell és az mi?? Egyébként köszi a választ.
2009. júl. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!