Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez tényleg egy gonosz átverés?...

Ez tényleg egy gonosz átverés? Olvastam hogy átverik az embereket az interneten keresztül. Az ember, kitölt egy IQ teztet, és minden válasza helyesnek minősül. Aztán meg kell adni a telefonszámát.

Figyelt kérdés

Ezt követően, minden héten/hónapban (nem tudom pontosan) levonnak egy bizonyos mennyiségű pénzt a kártyáról. És egyre többet. És igy lesz egy csomó virtuális énzük. :(

Mit tudtok erről? Igaz ez?


2009. júl. 19. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így van, rengeteg ilyen kis játék van, egy aprócska teszt, amit a hülye is kitölt és kap egy linket, hogy rendelje meg ezt és ezt, mert ez neki milyen jó lesz. Legtutibb játékok, csengőhangok, minden lófasz. Ja és ott van lent az apró betű, ahol leírják, hogy itt bizony súlyos összegeket vonnak le ( 500 - 600 forint. ) a kártyádról naponta...
2009. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám bedőlt egy ilyennek, hogy ingyen sms-t küldhet, az apró betűben meg ott volt, hogy hetente 1000 forintért, bár 10 perc alatt lekaparta róla mind a 3 ezer forintot. Nem is kell mondanom, legalább egy hétig ezzel cikiztük utána :D
2009. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!