Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Első sorban netezésre stb. kell, de nem bánnám, ha egy kát játék elfutna rajta, első sorban a FIFA12-re, majd 13-ra gondolok. :D De lényegében ez nem is annyira szempont. 200 ezer forintot tudnék rá fordítani. Köszönöm előre is!
2012. aug. 7. 19:32
 1/9 A kérdező kommentje:
egy két játék* bocsi :d
2012. aug. 7. 19:33
 2/9 anonim ***** válasza:

toshibát ajánlanék elsösorban v asust

mondjuk egy 6gb ram nem ártana, videokártya 1g midneképp de inkább 2g

proci legalább egy 2magos, magonként 2,5nél több ghzes v négymagos

2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem ne laptop-ot vegyél, hanem asztali PC-t. Amire te akarod használni, egy asztali gép sokkal jobban megfelel, és még sokkal olcsóbban is jössz ki belőle.

Én ezt ajánlanám: [link] simán elfut a FIFA 12,13. De ha csak laptop-ot akarsz, akkor egyetértek, az előző hozzászólóval. De nézz szét itt is, mert olcsó laptopok vannak :D:D : [link]

2012. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi:D nem kellenek a pontotk :D [link]
2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és a végére .jpg :)
2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Laptop nem játékra van első sorban. Sőt 2Ghz felett nem nagyon van CPU laptopba, mert zárt vázból hogy kergetné ki a venti azt a sok hőt?
2012. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, de mégis esetleg tudnátok linkelni olyan laptopot, amelyen lehetne játszani aránylag újabb játékokkal? Igazából laptopokban nem vagyok otthon, azt se tudom, ott mi a csúcs VGA jelenleg, persze nem csúcskategória kéne. Köszi azért előre is!
2012. aug. 9. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
200 ezer forintból szerintem már elég jó laptopokat kapsz... Bemész egy szaküzletbe és mondod az eladónak mire szeretnéd használni, biztos lesz olyan készséges, hogy segít...
2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Serenity-cica válasza:
nekem van egy "gamer" laptopom eladó. :-) amugy acer: tobbnyire bga hibas lesz, mert nem jo a hutese. abbol inkabb intel, mint amd. dell: felejtsd el! toshiba: isten mentsen! hp: haaaaat... esetleg, bga. nevenelkuli szutykok: soha! fujitsu: alaplap hiban belul sokminden (aramkori. eszaki, deli hid, ilyesmik) asus: haz torik nagyon es tipuson belul mas-mas hibak. msi: válogatosak nagyon meg bga. szoval osszefoglalva: acer, fujitsu, asus amik jok meg par msi, hp. mxm videokarisat nezzel. de tudok segiteni, mert ezzel foglalkozik a parom. :-)
2012. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!