Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jó fészbukon lenni?

Miért jó fészbukon lenni?

Figyelt kérdés
Mitől olyan NAGY dolog ez? Én sosem voltam fészbukon, függőség gyanús ez nálam. Születésnapom volt a napokban, egy kerek évszámot töltöttem be. A barátaimtól, többek közt, "facebook account"-ot kaptam. :(( Nem akarom megbántani őket, hogy nem használom, de nem értem miért fontos, hogy én fent legyek a fb-n. Felmenjek, ne menjek? Mit tegyek?

2012. aug. 27. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Annyiból fontos, mert ma már szinte mindenki csak azt használja, ott a legegyszerűbb elérni valakit.

De elég hülye ajándék a facebook account... :D


Most már szinte csak arra használja a legtöbb ember, mint anno az MSN-t.

2012. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem azért nem volt, mert nem akartam "leinformálható" lenni. Deb szhatom most már!!

Szerintem is, elég hülye ajándék… Persze, mellé… vagyis kaptam egy bulit, meg sokan eljöttek, csináltak nekem egy nagyon hosszú videót, meg torták, italok, zene, tánc… :-))


Pont a héten hallottam, hogy esélyes, hogy megszűnik, vagy az iwiw sorsára jut.

2012. aug. 27. 00:39
 3/16 anonim ***** válasza:

Idővel biztosan megjelenik valami más.

Egyébként a leinformálhatóság ellen az a legegyszerűbb, ha nem írsz ki semmit magadról. Város + név, esetleg munkahely és helló.

2012. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez hasznos infó, köszi!!! Esetleg fotók is mértékkel. Meg ez a jelölj be, ha bejelöllek, de akkor bejelölünk baromság… Grrr!!
2012. aug. 27. 00:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt is be lehet állítani, hogy senki ne jelölhessen be ismerősnek.
2012. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát, azt azért mégsem szeretném, mert az olyan lehet, mintha kikapcsolnám a telefont, de tudom, hogy egyszer fognak hívni.
2012. aug. 27. 01:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Inkább olyan, hogy nem hívhat fel minden hülye, csak akit te szeretnél felhívni.
2012. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De én nem akarok bejelölgetni embereket. Ha nekik nincs jobb dolguk, jelöljenek be engem :)) Az a baj, hogy ezzel az ekkánttal elvárások is vannak…

Az utóbbi időben "viccelődtek" velem, h miért nem vagyok fent, nem fogadták el, hogy nem szeretem az ilyet.

2012. aug. 27. 01:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Na ezt én se értem mi olyan jó benne. Volt, töröltem, egyáltalán nem hiányzik, ugyanúgy teljes az életem, sőt.

Persze az FB-ről elég sokat megy a vita, hogy az egész felhasználás kérdése. Én szerintem tudom értelmesen használni, de amikor az ember kézhez kap kis millió idézetet, meg egy rakat faságot, kissé fárasztó. Persze nem tagadom jó lenne ez, ha pl az ismerőseim közül az össze levenné azt, hogy értelmetlenül ne zaklass bazz. Így FB nélkül is ugyanúgy tudom tartani a kapcsolataimat is, meg nem kapok agyfaszt. Szóval én jobban elvagyok nélküle, arra meg teszek, hogy ne vagyok trendi, bár néha elég gáz, amikor megkérdezik "van faszbookod?" "Nics". "Ez komoly?" -.-


"A barátaimtól, többek közt, "facebook account"-ot kaptam."

Na ez hatalmas :D

2012. aug. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minimális információt adj magadról, se telefonszám, se lakcím, se e-mail, ...stb.


Csak olyat jelölj vissza, akit valóban ismersz is, akinél kétségeid vannak azt utasítsd el.

2012. aug. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!