Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges ennyi pénzből jó...

Lehetséges ennyi pénzből jó számítógépet összerakni?

Figyelt kérdés
Üdv ! Egy jó számítógépet szeretnék összerakni 220.000 forintból ! Ajándék lesz a bérma keresztfiamnak ! 18 éves ! Programozni meg játszani és modellezni és gameplayek készítésére vagy mire használja a számítógépet! Én szinte semmit nem értek a számítástechnikához csak a márkákat ismerem és tudom ,hogy kell ki és bekapcsolni a számítógépet és internetezni, ennyi az én tudásom és ezért a ti segítségeteket kérem :)! Olyan számítógép kellene amin minden játék fut max felbontáson és természetesen a programok is futnak ! Lehetőleg AMD legyen mert az olcsóbb mint az intel! Ügyes gyerek és megérdemli tehát olyanok szóljanak hozzá akik értenek is ehhez ! Előre is köszönöm a segítséget :)) !

2012. aug. 31. 13:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ! Azt elfelejtettem írni ,hogy egér,billentyűzet monitor nem kell :)) !
2012. aug. 31. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Optikai meghajtó nélkül pont 220 ezer, az gondolom van neki is.

2012. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarán nem gond, ha a gyereknek magának kell összeraknia a gépet? Szerintem ha ért hozzá, egy kis meglepinek jó alkatrészenként megvéve, legalább megvan a kidobozolás élménye. Viszont ha nem ért hozzá, akkor kínszenvedés és nem kéne hogy valami elrontson, így korlátozottak a lehetőségeid, de a legtöbb bolt előre összerakja egy kis pluszért. Ez egy saját magam által összeválogatott kis konfig kb. 220-ért:

Alaplap: [link]

Proci: [link]

Memória: [link]

VGA: [link]

Optikai meghajtó (BD-író): [link]

HDD: [link]

SSD: [link]

Táp: [link]

Ház: [link]

2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! A gyerek nagyon ért hozzá csak meglepetésnek akarom az édesapjával együtt :)) ! Köszönöm a segítséget !
2012. aug. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!