Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyivel másabb notebookon...

Mennyivel másabb notebookon játszani mint asztali számítógépen? Mennyivel drágább egy hasonló tudású noti egy asztalinál?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva irritál a sok vezeték, meg vonz az új, érdekel milyen lenne notebookkal csinálni mindent. Viszont van nyomtatóm, hangfal minden és hülyén nézne ki ha mindig dugdosnám a notiba.
2012. szept. 9. 16:54
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Most akor hangfalad használnád?

és mi kel még?

laptopba minden be van építve van saját hangaszorója is, tapipadja is

én elvagyok laptoppal

hát kb. dupla árú egy laptop

vagyis 100ezres asztali pc teljesítményét kapod 200ezres laptopban kb.

persze laptopban van kijelzö

még 100ezres pc hez még monitor is kel de azt 30ezerért kapsz full hd t

még laptopkijelzö ha full hd is de lehet hogy csak 15colos elentétben mobitor 22coljával...

.

vezeték van de elvezeted öket:)

laptopba is ha kábeles neted van akor kel egy netkábel

szintén kel egy tápkábel is hisz öröké aksiról nem birja

vagyis hát legalább 1-2 kábel laptopba is kel

és ha tapit nemtudod jól kezelni fps ezni nehéz

akkor egér is kell...

2012. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem asztalim van. A vezetékek meg nem a lábam alatt, hanem hátul, amit nem is nagyon látok. Játszottam már Laptop-al, de nekem nem jött be. Kisebb képernyő, szarabb felbontás, a játék max felbontáson volt de mégis nyomott. Ujjaim felett egyből a kép. Nehezen lehet benne kicserélni dolgokat. Szóval sorolhatnám.

Te viszont azt írtad JÁTSZANI, szóval nem dolgozol vele. Meg nem is kell, hogy mindig ott legyen nálad, aztán egész nap kockulj. Én nem adnám a nagy FULL HD LED monitoromat. :)

2012. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

laptop elönye a hordozhatóság


és nem a kis hely és a kevés kábel


szóval ha mindég egy helyen otthon álna és nem használnád ki hogy hordozható akkor is asztali pc vel jobban jársz még ha monitort is veszel melé ami netán nem full hd hanem csak hd

2012. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy ha játszok kell egér de pl. abból vezeték nélküli. Megutáltam valahogy ezt a sok vezetéket még ha hátul is vannak. Tudom hogy akksinak is van de mégse ennyi. Hangrendszerem meg 5.1 és elég nekem a laptop féle is.


Lehet az lesz hogy veszek egy asztalit, monitorom meg minden van csak a gép kell maga, aztán mellé használtan veszek netbookot hogy mégis csak ha annyira kedvem van akkor ágyból.

2012. szept. 9. 20:18
 5/5 pinkpancser ***** válasza:

Ha játszani kell, akkor asztali gép! Laptopnál mit csinálsz, ha nem elég a VGA, vagy a proci? Asztalinál 1 alkatrész csere, laptopnál vagy komplett csere, vagy ha cerélhető akkor aranyáron találsz csak.

És laptopnál az ágyban is óvatosan, mert a sok szöszt hosszútávon nem szereti! (én igen, mert rendszeresen javítok/takarítok ilyen gépeket)

2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!