Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop a legmegfelelőbb...

Melyik laptop a legmegfelelőbb nekem?

Figyelt kérdés

Főleg felsőkategóriás játékokhoz( MW3, BFBC2(<-talán), aion, stb de ezek csak !közepes grafikával!) kénének, és nagy videófájlokkal való munkához.


Ár/érték arány fontos!


1.: [link]


2.: [link]


3.: [link]


4.: [link]


5.: [link]


6.: [link]


7.: [link]


8.: [link]


9.: [link]


10.: [link]


Röviden ennyi lenne, köszönöm azoknak a ki válaszol, és annyi kérdésem lenne, hogy indokolják a választ, és esetleg ne csak 1 et írjanak hanem rangsoroljanak(de nem muszáj)


Köszönömm szépen!


2012. szept. 17. 17:26
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Nekem a felsoroltakból a megbízhatóság, ár-érték, játékképesség, proci teljesítmény csatában a legelső Toshiba nyert.


Esetleg a legutolsó Asus is jó lehet, erős a proci benne, nem sokkal drágább (ez relatív), bár nem megbízható forrásból azt hallottam a mostani Asus gépsárkányokkal sok a garanciális probléma.

2012. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
A kilences számú meg a legutolsó helyen van, azon aztán senki nem fog játszani akármilyen drága.
2012. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Toshiba tenyleg egy jo laptop, de se a procit se a cideokartyat nem nagyon ismerem benne, igaz a kartyaros sok jot hallottam szoval a proci jobban erdekelne hogy szerinted milyen.
2012. szept. 18. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem is kerdeztem, higy melyik toshibara gondolsz? mert 2 van felsorolva
2012. szept. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!