Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dmwu. Exe alkalmazáshiba. Mit...

Dmwu. Exe alkalmazáshiba. Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A képernyőn megjelenik egy hibaüzenet "dmwu.exe - alkalmazáshiba" címmel. Rákapcsolok az Ok, vagy a Mégse gombra, eltűnik, viszont 10 mp nem telik bele és újra előjön. Nem tudom kikapcsolni sehogy sem, a feladatkezelőben is megnéztem, de nem tudom ott le leállítani. Ez a fájl amúgy a Windows/system32 mappában van benne (Windows Xp-m van), szóval nem vírus, legalábbis remélem, a vírusirtó nem talál semmit. Mit tudnék csinálni, hogy ne jelenjen meg újra és újra? Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 3. 15:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Linkelek mellé egy képet is, hátha segít:

[link]

2012. okt. 3. 17:08
 2/3 DrWickles válasza:

Ez a fájl egy böngészö eszköztár, leginkább a Google Chrome-ra jellemzö, valami reklámtámogátó program. Azzal nincs is semmi gond, de vigyázni kell vele, mert lehet hogy egy vírus ami csak annak a fájlnak van álcázva. Az ilyenekkel van a gond, mert nem sok antivírus találja azt a fájlt vírusosnak...

A hiba vagy azért jött fel, mert a fájl vírusos, vagy azért, mert sérült (de inkább az utóbbi).

A fájl nem a Windows része, tehát szabadon kitörölhetö. Én azt csináltam.

Ha esetleg valami hibaüzenet jelenik meg hogy írásvédett, akkor van még egy másik mód, mégpedig az, hogy az antivírusoddal töröltesd ki a fájlt.

Ha az se müködött, akkor itt az utolsó mód amit tudok: installáld újra a böngészödet. Ez müködött a legtöbb embernél.

Több módot nem tudok, bocsi. És mégegyszer bocs a késöi válaszért. Remélem segítettem.

2013. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Kicsit én is későn reagálok, de annyi baj legyen. :) Már nemrégen újraraktam a rendszert, és azóta nem jött elő ez a hiba, de ha mégis, akkor mindenképpen használni fogom a megoldásodat. Még egyszer köszönöm. :)
2013. ápr. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!