Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPad 3 vagy MacBook Air?

IPad 3 vagy MacBook Air?

Figyelt kérdés
13 vagyok, nagyon nehezen végre sikerült elég pénzt gyűjteni hogy vegyek egy iPad 3-at (új 32gbos wifis) vagy megvehetem barátunk használt MacBook Airjét! Melyiket vegyem? Meg lehet szokni a MacBooknal az új os-t?

2012. okt. 10. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Első körben azt döntsd el, hogy 13 évesen mire van szükséged! A két eszköz elég távoli kategória, viszonylag könnyen el lehet dönteni, hogy melyiket tudod kihasználni.
2012. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket sem, ha rám hallgatsz!


Vegyél egy 10 colos IPS kijelzős androidos tabletet, pl. Condorde 9.7 IPS Plus, majdnem harmadáron van, mint az ipad, és nagyon-nagyon jókat írnak róla.

2012. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
13 évesen hülyeség az összes pénzed ilyenekre költeni, főleg hogy nem olcsó cuccok. Hidd el, később jól fog jönni az a pár100ezer forint.
2012. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pj0tr ***** válasza:

Nem androidos alternatívát kért...

Egyébként attól függ mire akarod használni, mert az air alapvetően mégiscsak egy számítógép, míg a pad táblagép.

Szerintem maradj az air-nél. Jobban jársz egy számítógéppel mint egy tablettel.

Az OSX pedig csak egy oprendszer. Mindent meg lehet szokni, vagy tanulni. Csak valaki egyből érzi valakinek meg időbe telik.

2012. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Attól függ. Az Air netbook a Pro tablet internet tablet. Különbség:

Air iPad

progik appok

proci chip

kijelző multi-touch

billentyűzet multi-touch


Am én 12 vagyok én MacBook pro-t veszek majd.

Néhány előttem hozzászólóhoz:

MÁR MEGBOCSÁSS NEM FOGOK 12(te esetben 13) ÉVES AUTÓRA, LAKÁSRA GYŰJTENI... GYEREKVAGYOK MÉGPEDIG OLYAN AKI SZERETI A TEXHNIKAI KÜTYÜKET ÉS APPLE FAN SZTEM TI SEM KEZTETEK EL GYŰJTENI TINÉDSZRKÉNT LAKÁS, KOCSIRA... HA PEDIG VAN EGY KIS ESZED FELNŐTT KORODBAN NEM FOGSZ FRANK HITELT VENNI MEG SEMILYET SEM OSZT SZÉP ÉLETED LESSZ GYŰJTÖGETÉS A LÉNYEG NEM A HITE... EZ A SZÉP ÉS NYUGODT ÉLET TITKA... AZ ANYAGI BIZTONSÁG MEG MÁR EGY MÁSIK TÉMA...


Elnézést kérek a kérdezőtől az utobbiért de ezt nem hagyhattam ki.


A fentik alapján dönts el, hogy mi kell..

ja az előző rész a kérdezőre nem vonatkozik :)..

2012. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az iPad mellett döntöttem, azért mert hát a MacBook air használt, és nem nagyon szeretném hogy vmi baja legyen. 16gbos wifiset,( most a 4. Generációs iPad miatt az iPad 3 ára csökkent, )118.000-ért már lehet kapni. Ettől függetlenül egyszer majd veszek egy MacBookot, de akkor már újat(talán)
2012. okt. 29. 08:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként androidos tabletet nem szeretnék, egyszer már volt. Nekem az iOS sokkal jobban bejön. Telefonnál is szintén.
2012. okt. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!