Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebay-ről érdemes-e tabletet...

Ebay-ről érdemes-e tabletet vásárolni?

Figyelt kérdés

Sosem rendeltem még ebay-ről és kicsit félek. A termék, amit meg szeretnék venni: [link]

Igazából nem tudom, hogy az adott árra mennyi vám és adó tevődik rá, mert ha 5000Ft fölött, akkor már megéri itthon venni egy hasonló terméket. (Még attól is félek, hogy esetleg sérül a táblagép)

Kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat!

Előre is köszönöm!



2012. okt. 10. 08:53
 1/4 kiiper válasza:

Nekem az a tapasztalatom,hoy gondosan becsomagolják az árut és nicns vele gond!


De,ha nem nagy az árkülönbség,akkor inkább belföldön vedd meg,mert a garancia sokat jelent :)

2012. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokat rendeltem már más eszközt, de azt ugye tudod, hogy ez csupán halvány másolata egy táblagépnek csupán?


Arra jó, hogy aki 3-4 méterről néz az azt fogja hinni hogy táblagéped van a kezedben.

2012. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Utolsó válaszolónak: Tudom, hogy nem egy nagy szám ez a gép, de ha itthon vennék, akkor sem vennék másfajtát. Maximum 22-23ezret tudnék rászánni, olyan árkategóriában a ConCorde ONE elérhető itthon - amelynek tudása szinte u.ilyen, csak az már 8gb-os.

2012. okt. 11. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak ugye erre mondom azt, hogy (elszakadva a témától) ha valakinek csak 50-60 ezre van egy új laptopra az inkább ne vegyen, mert kidobott pénz lesz.

Szóval ha valakinek nincs meg a táblára 50ezer az ne akarjon azt venni, mert különben kidobja azt a 20-30 ezret az ablakon.


Én egy egy vitorlás hajót szeretnék és lehet kapnék azt is olcsón, de nem veszem, mert rosszul járnék.

2012. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!